20 студзеня, у 6-ты школьны дзень, у рамках дэкады, прысвечанай памяці акадэміка Яўфіма Федаравіча Карскага прайшоў традыцыйны турнір па «Брэйн-Рынгу» паміж вучнямі паралелі 4-х класаў.

Вучням прадстаяла паказаць свае веды па гісторыі роднага горада Гродна і агульным ведам па курсу «Мая Радзіма Беларусь».

Шэсць класаў 4-ай паралелі былі разбіты на дзве групы па 3 каманды.

З кожнай групы выходзілі па дзве каманды, каторыя спаборнічалі ў паўфінале і ў фінале.Каманды 4 “Я” і 4 “Н” класаў па выніку занялі 3-е месца
Каманда 4 “У” класа па вынікам гульні заняла 2-е месца

Вучні 4 “Э” класа ўпэўнена прайшлі праз турнірную сетку, перамаглі ў фінальным баі і заслужана занялі 1-е месца.

1 2 3 IMG_2175 IMG_2177 IMG_2180 IMG_2184 IMG_2185 IMG_2187 IMG_2191 IMG_2195 IMG_2199